LUBIN. Osobówka zderzyła się z motocyklem

Clipboard01-4Na skrzyżowaniu ulicy Parkowej z Bolesławiecką samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Motocyklista został zabrany do szpitala. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

52-letnia kobieta kierująca lexusem skręcała w lewo z ulicy Parkowej w stronę alei Kaczyńskiego. Z kolei 31-letni motocyklista jechał ulicą Bolesławiecką od alei Kaczyńskiego. Oba pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Bolesławieckiej.

– Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Funkcjonariusze ustalają, jak do niego doszło i kto zawinił – mówi aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

Jeden ze świadków wypadku zwrócił uwagę na to, że kobieta kierująca samochód osobowym miała na sobie buty koturny, co mogło jej utrudnić prowadzenie. Kobiecie nie stało się nic poważnego. Natomiast motocyklista został przewieziony do szpitala.

– Mężczyzna został zabrany na odział ortopedyczny. Ma złamaną rękę i potłuczenia. Na pewno zostanie na obserwacji dobę, ale wszystko zależy od stanu poszkodowanego – informuje Ewa Pogodzińska z EMC SZPITALE.

ANS

Dodaj komentarz