LUBIN. Nieodpowiedzialność ukarana

 

DSC_0058_Nawet_do__wiadczeni_kierowcyTIR___w_czuli_respekt__i_trzymali_si___jeden_drugiego__aby_m__c_udzieli___sobie_pomocy.Mandat i punkty karne dla kierowcy samochodu ciężarowego. Spadający z jego auta lód z plandeki uszkodził dwa inne samochody. Policja o zdarzeniu dowiedziała się od kierowców, których pojazdy zostały zniszczone.

Kierowcy poinformowali dyżurnego lubińskiej policji, że jadąc drogą krajową nr 3 z Polkowic do Lubina ich pojazdy zostały uszkodzone. Funkcjonariusze na bieżąco informowani byli przez nich w jakim kierunku jedzie samochodem ciężarowym sprawca uszkodzeń.

– 57- letni mieszkaniec Wrocławia zjechał na stację benzynową w Lubinie. Tam został wylegitymowany przez policjantów z wydziału ruchu drogowego. Jak ustalili kierowca ciągnika siodłowego z naczepą nie zadbał o to, aby usunąć z plandeki lód- mówi Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. IMG_8533

Podczas jazdy odrywały się jego płaty, które spadając uszkodziły szybę w innym samochodzie ciężarowym oraz maskę w kolejnym pojeździe. Sprawca został ukarany mandatem, otrzymał także 6 punktów karnych.

SZAT

 

Dodaj komentarz