LUBIN. Motylem jestem, czyli niedzielny koncert w plenerze

Altana-14.08-766x511W najbliższą niedzielę, 14 sierpnia, w parku za Muzą będzie można usłyszeć piosenki Ireny Jarockiej. Zaśpiewa je Urszula Lidwin, a na gitarze akompaniować jej będzie Robert Wojciechowski.

Będzie to jeden z wakacyjnych Koncertów w Altanie. Jak zwykle występ rozpocznie się o godzinie 18, a wstęp jest bezpłatny.

Urszula Lidwin to wokalistka z bogatym doświadczeniem estradowym. Przez wiele lat związana była z estradą poznańską. Jest laureatką wielu konkursów i zdobywczynią grand prix w konkursie piosenki francuskiej.

Wokalistka przez wiele lat była chórzystką, występując z Krzysztofem Krawczykiem, Ireną Jarocką, Rudi Szubertem, Andrzejem Cierniewskim, Tadeuszem Drozdą i Mieczysławem Szcześniakiem. Kilka razy gościła na Pikniku Country w Mrągowie, zdobywając nagrody.

Znajomość i współpraca muzyczna z Ireną Jarocką zaowocowały nowym projektem „By coś zostało z tych dni” jako wspomnienie i upamiętnienie dorobku artystycznego artystki. Podczas niedzielnego koncertu zatytułowanego „Motylem jestem” będzie można usłyszeć takie utwory jak: „Kawiarenki”, „By coś zostało z tych dni”, „Wymyśliłam cię”, „Motylem jestem”, „Jeśli kochasz”, „Nie wrócą te lata”, „Sto lat czekam na twój list”, „Kocha się raz”.

Dodaj komentarz