LUBIN. Kubica: udział w wyborach jesteśmy winni naszym ojcom

IMG_5146Anna Kubica z Europa Plus Twój Ruch odwiedziła dziś Lubin. Kandydatka do Europarlamentu startuje z drugiej pozycji w dolnośląsko-opolskim okręgu. Dziś przekonywała mieszkańców miasta, by swój głos w niedzielnych wyborach oddali właśnie na nią.

Anna Kubica Lubin odwiedziła po raz pierwszy.

– Kampanię rozpoczęłam w marcu. Do tej pory byłam w blisko 60 gminach. Odwiedziłam prawie wszystkie powiaty- mówi Anna Kubica.

Dziś kandydatka odwiedziła także Środę Śląską, Legnicę i Głogów. Namawiała przechodniów, by w najbliższą niedzielę wzięła udział w wyborach.

– Wiele osób twierdzi, że nie pójdzie głosować, bo nie ma odpowiednich kandydatów. Jednak nasi ojcowie walczyli o wolną Polskę, więc chociażby im jesteśmy winni udział w głosowaniu. Tymczasem jest w czym wybierać, bo w okręgu dolnośląsko-opolskim mamy 90 kandydatów- dodaje Anna Kubica.IMG_5151

Ostatnio o Annie Kubicy było głośno za sprawą spotu wyborczego, w którym zaśpiewała  fragment piosenki T.Love „Jest super”. Muniek Staszczyk zareagował ostro: „Chamstwo, złodziejstwo”. Anna Kubica odpowiedziała mu kolejnym spotem, w którym uznała, że to co zrobiła jest parodią i cytatem. 

SZAT

Dodaj komentarz