LUBIN. Kolejny sprawdzian Miedziowych (foto)

P1180732W niedziele odbył się sparingowy mecz rugby. Lubinianie zmierzyli się z drużyną Barbarian’s złożoną z dolnośląskich drużyn takich jak Black Gryfin Świdnica, Wałbrzych i Żmigród.

Mecz odbył się w zaprzyjaźnionej atmosferze, dlatego chłopaki rozegrali 2 połowy po 30 minut w niestandardowych bo 10 osobowych składach.

-Miedziowi wygrali 37:27, ale nie wynik jest tu ważny- mówi prezes drużyny- mamy zamiar na stałe wprowadzić tego typu mecze do Lubina, to bardzo dobra forma treningowa i rozgrywkowa, a zarazem super widowisko dla kibiców.

Było to przetarcie przed kolejnym turniejem o punkty. 11 listopada Miedziowi wybierają się do Gniezna gdzie powalczą o kolejne punkty w lidze. Poniżej obłożenie turnieju.