LUBIN. KGHM O/ZG Lubin mistrzem halówki

zg

W hali sportowej Regionalnego Centrum Sportowego odbyła się ostatnia kolejka Regionalnej Ligi Biznesu w halowej piłki nożnej.

 

W ostatnim meczu decydującym o mistrzostwie w lidze spotkały się drużyny, dotychczasowego lidera Huty Miedzi Cedynia i wicelidera ZG Lubin. Zwyciężyła drużyn ZG Lubin 3:2 dzięki czemu zapewniła sobie mistrzostwo.

W pozostałych meczach też nie zabrakło emocji. Szczególnie w meczu pomiędzy drużynami Górnika Lubin i Cuprum Arena, gdzie bramki padały jedna za drugą. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Górnika 7:5.

W kolejnym meczu padło aż osiemnaście bramek. Drużyna Biedronki pokonała drużynę KGHM Ecoren 12:6. Poniżej oczekiwań zaprezentowała się drużyna Odry Total Ścinawa, która w pierwszym meczu, co prawda, pokonała drużynę Biedronki 6:4 ale w meczu z drużyną ZG Lubin przegrała już 2:9, nawiązując wyrównaną grę tylko w pierwszej połowie. Ostatecznie drużyna Odry Total Ścinawa zajęła trzecie miejsce.

Na zakończenie wybrano najlepszego zawodnika ligi, którym został Przemysław Kotlarz z drużyny Huty Miedzi Cedynia. Najlepszym bramkarzem został Damian Wójcik z mistrzowskiej drużyny ZG Lubin. Puchar Fair Play otrzymała drużyna ZZPD Górnik Lubin.

Dodaj komentarz