LUBIN. Kazimierczak znów zagra w Lubinie

kazimierczakWychowanek Zagłębia, który przez długie lata występował w polskiej Ekstraklasie w barwach lubińskiego klubu oraz Wisły Płock, Górnika Łęczna i KS-u Polkowice a także portugalskiej Boavisty Porto zasilił zespół na co dzień występujący w rozgrywkach Playarena Lubin.pl. Krzysztof Kazimierczak w ostatnich dniach dołączył do drużyny FC Barcelubin.

Pozyskanie Kazimierczaka to już kolejny transfer drużyny, która w tym roku marzy o poprawieniu wyniku z poprzedniego sezonu, gdy dotarła aż do finału Pucharu Lubina. Tam co prawda okazała się słabsza od DAR SanTForzy, ale to była i tak największa niespodzianka w przeciągu całego sezonu, ponieważ drużyna Jakuba Bartkowiaka w drodze do finały wyeliminowała późniejszego Mistrza i Wicemistrza Lubina. Już wtedy w barwach FC Barcelubin brylowali młodzi zawodnicy KS-u Polkowice – Maciej Bancewicz, Karol Fryzowicz, Krzysztof Drzazga czy Mariusz Szuszkiewicz. Głośno było także o powrocie Wojciecha Olszowiaka, który jednak nie był w stanie zbyt często wspomagać swoich kolegów.

W nowy sezon druga drużyna Pucharu Lubina z poprzedniego sezonu weszła z twardym postanowienien – wygrać Puchar Lubina i dzięki temu zapewnić sobie przepustkę na turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Pomóc w tym mają najnowsze nabytki FC Barcelubin – Rafał Karmelita i ten najgłośniejszy 33-letni były zawodnik m.in. Boavisty Porto – Krzysztof Kazimierczak.

Wszystko wskazuje, że nowy zawodnik FC Barcelubin w zespole zadebiutuje już dziś – o godzinie 19:30 w pucharowym meczu z zespołem Next Please. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Małomicach przy ulicy Skolimowskiej.

Dodaj komentarz