Opublikowany: nie, Lut 16th, 2014

LUBIN. Bożena Karkut o meczu w Koszalinie

karkut

Szczypiornistki Zagłębia Lubin zrobiły kolejny krok w kierunku zajęcia pierwszego miejsca przed fazą play-off. Miedziowe pokonały 26:22 (14:11) Energę AZS Koszalin.

Koszalin to trudny teren i chociaż miedziowe prowadziły niemal przez cały mecz AZS postawił trudne warunki – Nie było to łatwe spotkanie, gdyż Koszalin wciąż walczy o jak najwyższe miejsce przed fazą play-off. My musiałyśmy wygrać, bo bronimy pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej. Po dzisiejszym meczu trzeba pochwalić cały zespół przede wszystkim za bardzo dobrą grę w obronie, a także w ataku pozycyjnym. Zawodniczki doskonale się uzupełniały, wszystkie formacje zagrały na wysokim poziomie – mówi Bożena Karkut.

– W drugiej połowie dwukrotnie grałyśmy 4 na 6 i udało nam się obronić. Ogólnie ten mecz był jednym z lepszych w naszym wykonaniu jeśli chodzi o grę zarówno w osłabieniu, jak i przewadze – dodaje szkoleniowiec KGHM Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..