LUBIN. Jerzy Szafraniec przed meczem z Piotrkowem

js

Pierwszy mecz w fazie play-out rozegrają piłkarze ręczni Zagłębia Lubin. Przeciwnikiem miedziowych będzie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

W fazie play-out zagrają także Gwardia Opole i KPR Legionowo. Lubinianie są w komfortowej sytuacji, gdyż mają 4 punkty przewagi nad rywalami, a dwa pierwsze mocze rozegrają na własnym parkiecie –Dla mnie sprawa jest prosta. Dwa pierwsze spotkania gramy na własnym parkiecie i te spotkania powinny a wręcz muszą być wygrane. Wówczas dalsza część play-outów będzie nieco bardziej spokojna i my będziemy mogli w niej dyktować warunki – mówi Jerzy Szafraniec.

Lubinianie kolejny sezon byli bardzo bliscy udziału w fazie play-out. Tym razem zabrakło punktu, a najbardziej bolesna okazała się porażka na własnym parkiecie z KPR-em Legionowo – Nie wiem czy to wynikało z niedocenienia tego zawodnika, gdyż wygraliśmy na ich terenie dość pewnie. W Lubinie dali nam taką szkołę, że mam nadzieję, że moi zawodnicy będą o tym pamiętać i wyciągną z tego wnioski na całe play-outy – dodaje szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Mecz Zagłębia z Piotrkowianinem odbędzie się w środę o godzinie 20 w hali SP 14 w Lubinie.

Dodaj komentarz