Opublikowany: wt, Mar 29th, 2016

LUBIN. Jeden okręg, trzy obwody

wyboryMieszkańcy Lubina, którzy 10 kwietnia wezmą udział w uzupełniających wyborach do rady miejskiej, będą mogli oddać głos w jednym z trzech obwodów. Lokale wyborcze będą czynne od godziny 7 do 21.

Wybory przeprowadzone zostaną w okręgu nr 1, który reprezentował Andrzej Górzyński, zmarły w grudniu ubiegłego roku przewodniczący rady. Okręg ten podzielony jest na dwa obwody głosowania.

Obwód nr 1 obejmuje ulice: Cmentarną, Lotników, Marii Skłodowskiej-Curie – od 16 do 18 (numery parzyste) oraz od 19 do 35, Spółdzielczą, Szkolną, Willową, Żwirki i Wigury. Ich mieszkańcy będą mogli oddać głosy w Przedszkolu Miejskim nr 9 przy ul. Szkolnej 23. Ten lokal wyborczy przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Tu także można głosować korespondencyjnie.

W granice obwodu nr 2 wchodzą ulice: Deyny, Górskiego, Kaletnicza, Komara, Księginicka, Jerzego Kuleja, Kusocińskiego, Malinowskiego, Małomicka, Miroszowicka, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Skolimowskiej, Słowiańska, Spacerowa, Feliksa Stamma, Ścinawska, Ślusarskiego, Zielona. Lokal wyborczy dla tego obwodu znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kilińskiego.

Dodatkowo można będzie głosować także w obwodzie nr 47, który ustanowiony jest w szpitalu Regionalnego Centrum Zdrowia przy ul. Bema.

Do 1 kwietnia do Urzędu Miejskiego w Lubinie osoby niepełnosprawne i seniorzy w wieku powyżej 75 lat mogą zgłaszać zamiar głosowania przez pełnomocnika.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..