LUBIN. Handlarz narkotyków w areszcie

policjaZa posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel środkami odurzającymi odpowie  przed sądem odpowie  mieszkaniec Lubina.  W mieszkaniu mężczyzny znaleziono blisko 900 porcji marihuany przygotowanych do sprzedaży.

Zatrzymany to 25 – letni mieszkaniec Lubina. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze przechwycili  poporcjonowaną i przygotowaną do sprzedaży marihuanę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

– Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie Lubina. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w wynajmowanym mieszkaniu mężczyzna może przechowywać duże ilości środków odurzających. Ponadto zatrzymany miał się zajmować ich rozprowadzaniem. W tym celu właśnie wynajął mieszkanie na terenie miasta- mówi Jan Pociecha z KPP w Lubinie.

25 – latek był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy w mieszkaniu. Policjanci  w lokalu w różnych miejscach znaleźli i zabezpieczyli narkotyki o wartości rynkowej około 50 tysięcy złotych.

Zatrzymany na wniosek prokuratora został już tymczasowo aresztowany. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym skąd zatrzymany mężczyzna miał środki odurzające i na jaką skalę zajmował się ich rozprowadzaniem .

Za posiadanie oraz sprzedaż środków odurzających zatrzymanemu może grozić kara do 10 – lat pozbawienia wolności.

SZAT

Dodaj komentarz