LUBIN. Hala na finiszu

krzesełka hala 4Do otwarcia hali widowiskowo-sportowej Lubinie coraz bliżej. Zakończono montaż ponad 3700 krzeseł na trybunach. – Teraz zostały nam już tylko prace kosmetyczne – mówi Piotr Midziak, prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Montaż siedzeń rozpoczął się na początku maja. Po miesiącu wszystkie trybuny są już gotowe.

– Są one w kolorach Zagłębia Lubin. Mam nadzieję, że dla kibiców będzie to fajne urozmaicenie podczas meczów, no i będzie to dobrze wyglądało – mówi Midziak.

Budowa hali w Lubinie jest już na finiszu.

krzesełka hala 3– Zostały nam już tylko prace kosmetyczne. Wiadomo, że tak jak przy budowie, czy remoncie domu, tego typu prac jest zawsze najwięcej. Liczymy, że zajmie nam to kilka tygodni – mówi prezes lubińskiego RCS-u. – Ściany są pomalowane, jednak czeka nas jeszcze przecierka, by wszystko wyrównać. Oprócz tego zostało jeszcze umeblowanie biur. Wyposażenie sali konferencyjnej, sal vipowskich, dodatkowe krzesełka na płytę boiska – dodaje. 

Otwarcie hali widowisko-sportowej zaplanowano na 27 sierpnia. Wówczas odbędzie się mecz reprezentacji Polski i Austrii w ramach eliminacji do tegorocznego Eurobasketu.

DRM/FOT. MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

Dodaj komentarz