LUBIN. Ferie z RCS-em rozpoczęte

rcs

W hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbył się pierwszy z turniejów piłki nożnej.  Na parkiecie rywalizowali młodzi zawodnicy z rocznika 1998/99.

Do turnieju przystąpiło 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym po 10 minut gry. W grupie A zwyciężyła drużyna Ścinawa 1, która zdobyła 4 pkt., wyprzedziła drużynę Realu Madryt, która też zdobyła 4 pkt., ale strzeliła mniej bramek drużynie FC Centrum.

W grupie B zwyciężyła drużyna Banda Świrów, która uzyskała 4 pkt., wyprzedziła drużynę Królewskich, którzy zdobyli 3 pkt., a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna FC Tartakz jednym punktem.

W grupie C zwyciężyła druga drużyna ze Ścinawy, która wygrała dwa mecze, drugie miejsce zajęła drużyna FC D13, która uzyskała 3 pkt., na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Galacticos, która nie zdobyła punktu.

Do finału awansowali mistrzowie grup. W pierwszym meczu finałowym pomiędzy drużynami Ścinawa 1 i Bandą Świrów padł wynik bezbramkowy. Takim samym rezultatem zakończył się mecz pomiędzy dwoma drużynami ze Ścinawy. W ostatnim meczu Ścinawa 2 pokonała Bandę Świrów 2:1, strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu, tym samym zostając mistrzem turnieju. Drugie miejsce zajęła również drużyna ze Ścinawy, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Lubina Bandzie Świrów.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz bilety wstępu na basen. Kolejny turniej piłki nożnej już za tydzień 24 lutego dla rocznika 2000 i młodszych.

Dodaj komentarz