LUBIN. Dziś ostateczne rozstrzygnięcia w Pucharze Lubina

IMG_1881

Już dziś wieczorem poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w Pucharze Playarena Lubin.pl rozgrywanym pod patronatem Starosty Powiatu Lubińskiego. Najpierw o godzinie 19:00 na boisku w Małomicach wybiegną zespoły UZZM Ice StorM Lubin oraz HiTec Film Łechta Calcio, które zagrają o trzecie miejsce a następnie już o 20:30 na tym samym obiekcie pojawią się dwaj finaliści – DAR SanTForza oraz FC Barcelubin.

Skład Wielkiego Finału Pucharu Playarena Lubin.pl jest niemałą sensacją. O ile występ w nim trzeciego zespołu poprzedniego sezonu rozgrywek ligowych niespodzianką jest niewielką to udział absolutnego debiutanta jakim jest FC Barcelubin jest wręcz największą sensacją w historii lubińskich rozgrywek. Obydwie drużyny w półfinale rozprawić musiały się z aktualnie dwoma najlepszymi drużynami w Lidze Nike Playarena Lubin.pl. Zespół Mateusza Simlata w tej fazie dopiero po dogrywce ograł zdecydowanego faworyta całej rywalizacji HiTec Film Łechta Calcio. Kluczową postacią w tamtym meczu był z całą pewnością Konrad Juszczyszyn, który swoimi uderzeniami nękał bramkarza rywali. Dzisiejszy rywal DAR SanTForzy natomiast bez najmniejszych problemów pokonał obrońce tytułu UZZM Ice StorM Lubin. Co ciekawe w tamtym spotkaniu ekipa Tomasza Szwajki występowała bez nominalnego… bramkarza. W jego rolę musiał się wcielić jeden z zawodników z pola, jednak nawet to nie spowodowało osłabienia drużyny. W dzisiejszym finale DAR SanTForza zagra niemal w optymalnym składzie, o czym wciąż nie można powiedzieć w FC Barcelubin, która do samego końca nie będzie wiedziała czy w finałowym starciu zagrają ich motory napędowe, czyli zawodnicy na co dzień występujący w KS-ie Polkowice. Jednego możemy być jednak pewni, jeśli oba zespoły przyjdą w najmocniejszych składach to na boisku w Małomicach będziemy świadkiem piłkarskiej uczty, tym bardziej że stawka jest o wiele większa. Tylko zwycięzca otrzyma szansę występu na ogólnopolskich turniejach finałowych, co jest głównym celem wszystkich zespołów przed startem corocznych rozgrywek.

Jednak zanim rozegrany zostanie finał to do rywalizacji w meczu o 3. miejsce zagrają dwaj faworyci tegorocznej edycji, czyli aktualny lider rozgrywek ligowych – HiTec Film Łechta Calcio oraz obrońca tytułu UZZM Ice StorM Lubin. Obydwa zespoły z całą pewnością są zawiedzione takim przebiegiem sytuacji, bo celowały nie tylko w finał ale w zwycięstwo w całym turnieju. Tak się jednak nie stało i rywalizować będą musiały o trzecią pozycję. Tutaj z całą pewnością emocji także nie będzie brakować, ponieważ zespoły Sebastiana Czukiewskiego i Krzysztofa Zimochy to aktualny lider i wicelider tabeli. Podobnie jak w finale tak i tutaj jest ciężko wskazać faworyta i wszystko wskazuje na to, że o trzecim miejscu zadecyduje dyspozycja dnia.

Rywalizacja w ostatnich meczach Pucharu Playarena Lubin.pl rozgrywanego pod patronatem Starosty Powiatu Lubińskiego rozpocznie się o godzinie 19:00 na boisku przy ulicy Skolimowskiej w Małomicach. Jako pierwsi na boisku zameldują się HiTec Film Łechta Calcio i UZZM Ice StorM Lubin. Natomiast już o 20:30 rozpocznie się mecz finałowy, w którym zagrają DAR SanTForza oraz FC Barcelubin.

Dodaj komentarz