LUBIN. Cuprum zaczyna walkę w play-offach

PA1_9489

Już w nachodzący weekend siatkarskie emocje najwyższych lotów. W sobotę i niedzielę o godzinie 17.00 swoje mecze w fazie play-off rozpocznie Cuprum Mundo Lubin. Rywalem lubinian będzie Krispo Września. 

– Trzy spotkania trzeba wygrać, aby przejść do kolejnej rundy. Startujemy od zera i nie patrzymy na mecze, które graliśmy w sezonie zasadniczym. Jesteśmy dobrze przygotowani. Zagraliśmy w poprzedni weekend dwa sparingi z Będzinem. Umówiliśmy się, że w każdym zagramy po cztery sety. W obu pojedynkach padł remis 2:2. Mam nadzieję, że cały czas będziemy tak wyglądać, jak w tych dwóch ostatnich sparingach. To na pewno przyniesie nam sukces – mówi przed najbliższymi meczami trener lubińskiej drużyny Paweł Szabelski.

Ze statystyk wynika, że Krispol jest zdecydowanie mocniejszy w pojedynkach we własnej hali, ale i w Lubinie nie możemy go zlekceważyć. Ekipa z Wrześni jest mocna, doświadczona i niewygodna. – Musimy od samego początku przejąć inicjatywę, narzucić własny styl grania i zdominować rywala – dodaje szkoleniowiec.

Dodaj komentarz