LUBIN. Brawurowa jazda za 25 punktów karnych

policja25 punktów karnych i mandat w wysokości tysiąca złotych dla kierowcy z Polkowic. Mężczyzna wyprzedzał na podwójnej ciągłej linii i w obrębie skrzyżowania. O brawurowej jeździe lubińską policję poinformował przypadkowy kierowca.

– Do dyżurnego lubińskiej policji zadzwonił zaniepokojony kierowca i powiedział, że był świadkiem jak kierujący audi wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej zmuszając innego kierowcę do zjazdu na pobocze- mówi Jan Pociecha z KPP w Lubinie.

Informacja została przekazana do patroli pełniących służbę na terenie miasta. Kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy przy ul. Legnickiej w Lubinie.

Jak ustalili policjanci 33 – letni mieszkaniec Polkowic do chwili zatrzymania na trasie relacji Legnica – Lubin popełnił jeszcze dwa inne wykroczenia. W miejscowości Karczowiska ponownie wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej a na wysokości zjazdu na Gorzelin w obrębie skrzyżowania.
Polkowiczanin za popełnione wykroczenia został ukarany grzywną w wysokości 1000 złotych. Ponadto na jego konto wpłynie 25 – punktów karnych.

SZAT

Dodaj komentarz