Opublikowany: czw, Sie 22nd, 2019

Legnicki wątek farmy trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości

Fot. Onet.pl

Jak donosi portal Onet.pl, to sędzia z Legnicy Konrad Wytrykowski zainicjował akcję wysyłania pocztówek z hasłem “WYPIER****J” do prof. Małgorzaty Gersdorf. Miał on być członkiem zamkniętej grupy “Kasta” na komunikatorze WhatsApp, która zajmowała się m.in. wymyślaniem pomysłów na oczernianie nielubianych sędziów.

Jak ustalili dziennikarze Onetu, to właśnie Wytrykowski wymyślił hasło, które znalazło się na pocztówkach zaadresowanych do prof. Gersdorf. Udzielał się w ramach zamkniętej grupy “Kasta”, do której mieli należeć m.in. Łukasz Piebiak i sędzia Jakub Iwaniec, którzy zostali już pozbawieni funkcji w Ministerstwie Sprawiedliwości. Z ustaleń portalu wynika, że innymi jej członkami byli także Tomasz Szmydt z biura prawnego Krajowej Rady Sądownictwa, członkowie KRS Maciej Nawacki i Jarosław Dudzicz.

Sędzia Konrad Wytrykowski, obecnie członek Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, dementuje doniesienia Onetu. – Stanowczo zaprzeczam. Nigdy nie było takiej sytuacji, to są wyssane z palca bzdury! – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami portalu.

Udział legniczanina w tzw. farmie trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości Onet ujawnia w trzeciej części publikacji na ten temat. Artykuł jest dostępny TUTAJ.

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Tonieja pisze:

    Pupil bogobojnego dyrektora liceum…

  2. A pisze:

    jeżeli to prawda powinni wylecieć z zawodu a Ziobro też powinien stołek stracić

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..