Opublikowany: pt, Wrz 22nd, 2017

Legnicki policjant walczy o tytuł “Dzielnicowego Roku”

Fot. KMP Legnica

Sierżant Mariusz Delijewski z legnickiej policji stanął na podium ogólnopolskiego konkursu Dzielnicowy Roku. Dzięki sukcesowi na zawodach we Wrocławiu funkcjonariusz będzie reprezentował Dolny Śląsk w centralnym etapie zmagań.

Aby zająć drugie miejsce w wojewódzkim etapie konkursu legniczanin musiał wykazać się znajomością wiedzy zawodowej, odpowiadając w ciągu godziny na 60 pytań. Na koniec, podobnie jak 51 innych dzielnicowych dolnośląskiego garnizonu, stanął przed komisją, by potwierdzić w symulacjach, że dobrze radzi sobie z obsługą interesantów.

– Nasz dzielnicowy, będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu w etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w październiku w Szkole Policji w Katowicach – zapowiada mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej komendy. – Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i trzymamy za niego mocno kciuki w kolejnym już ostatnim etapie “Dzielnicowy Roku” – dodaje funkcjonariuszka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..