Legnicki Dzień Latawca z akcentami LBO

Fot. UM Legnica

W niedzielę, 30 września, swoje święto będą mieć legniccy miłośnicy puszczania latawców. Na polanie angielskiej w parku Miejskim czekać będzie na nich mnóstwo atrakcji. W roli głównej, rzecz jasna, latawce!

Legnicki Dzień Latawca odbędzie się nad Kaczawą już po raz drugi. Tym razem, jak zapowiadają urzędnicy, na gości wydarzenia czekać będzie sporo niespodzianek.

– Przygotowane są liczne atrakcje i dla dzieci, i dla dorosłych, konkursy i niespodzianki. W programie m.in.: rodzinne składanie latawców, tańce pląsańce, mega bański mydlane i dmuchana zjeżdżalnia, mini wystawa owadów latających, basen wypełniony kulkami, malowanie twarzy, a także darmowa wata cukrowa i dobra woda prosto z saturatora – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Impreza odbędzie się pod znakiem Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Obecni na miejscu urzędnicy będą zachęcać uczestników Legnickiego Dnia Latawca, by brali aktywny udział w tej inicjatywie, głosując na wybrane projekty i składając własne propozycje. Szczegółów dowiedzą się na specjalnym stoisku poświęconym LBO, które pojawi się na polanie angielskiej.

Legniczanie, którzy chcą przyłączyć się do zabawy, powinni pojawić się na polanie angielskiej w parku Miejskim w najbliższą niedzielę, 30 września. Impreza potrwa od godz. 11 do 14.

 1. Nie głosujcie na Przybylskiego, nie chce sprawić żeby Koleje Dolnośląskie otworzyły toaletę na dworcu.

  Sytuacja jest fatalna bo trzeba mieć dwuzłotową monetę.

  Masz 100 zł – to nie sikasz
  Masz 5 zł – to nie sikasz
  Masz 2 zł po złotówce – też nie sikasz

  Musisz mieć dwójkę – bo automat nie sumuje tak jak parkomaty.
  Menele i tak wchodzą do toalety bo zawsze ktoś ich wpuści. A zwykły podróżny co nie ma drobnych się męczy.

  Może sobie posurfować w internecie za darmo ale wysikać musi się w bramie.

Dodaj komentarz