Opublikowany: czw, Lip 30th, 2015

LEGNICA. Kolejne utrudnienia czekają na kierowców

normal_0f65e25f0f03d99765db946fd51974ebe3ddb63bNa legnickich drogach pojawią się nowe utrudnienia. Związane jest to z modernizacją sygnalizacji świetlnych w ramach inwestycji “Zintegrowany system zarządzania ruchem i transportem publicznym w mieście Legnica”.

 Zmiany nastąpią na skrzyżowaniach ulic: Piastowska-Senatorska, Piastowska-Chojnowska-Dziennikarska, a także na przejściu dla pieszych na al. Piłsudskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Mazowiecką. Od 3 sierpnia kierowcy mogą spodziewać się tam lokalnych przewężeń pasów ruchu na jezdni, oraz zamknięcia chodników dla pieszych. Tego typu prace i utrudnienia występują już na przejściu na ul. Chojnowskiej przy gimnazjum nr 5 oraz na skrzyżowaniu ulic Chojnowska-Marynarska.
 
W związku z budową zintegrowanego systemu, światła na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego-Gwiezdna oraz II Armii Wojska Polskiego-Rzemieślnicza będą wyłączone do 30 lipca do godziny 15:00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..