LEGNICA/LUBIN. Można wystąpić w serialu

casting2Amatorów, gotowych zagrać w jednym z paradokumentów emitowanych w telewizji Polsat, poszukuje firma Tako Media. Chętni mogą się pojawić na jednym z dwóch castingów, które 1 września odbędą się w Lubinie i 2 września w Legnicy.

Organizatorzy nie wymagają wcześniejszego doświadczenia, poszukują amatorów, bez względu na wiek, aparycję czy płeć. Na spotkanie zapraszają jednak wyłącznie osoby, które nie brały jeszcze udziału w żadnym z castingów organizowanych przez Tako Media lub ewentualnie brały w nich udział dawniej niż dwa lata temu.

– Jeżeli masz ochotę na to, by spróbować swoich sił na planie, zobaczyć powstawanie serialu od kuchni, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na casting – zachęca Karolina Kasperek, przedstawiciel producenta paradokumentów: „Dlaczego Ja”, „Trudne sprawy”, „Pamiętniki z wakacji”, „Sekrety sąsiadów”, „Dzień, który zmienił moje życie” oraz kilku nowych produkcji – w tym najnowszej, nagrywanej w Hiszpanii.

W Lubinie casting odbędzie się 1 września, w godz. 9-16, w hotelu Europa przy ul. Miroszowickiej 1. Nazajutrz, 2 września, Tako Media będzie rekrutować amatorów w legnickim hotelu Qubus, w godz. 10-17.

.

Dodaj komentarz