Opublikowany: nie, Gru 15th, 2019

Czy Legnica znów zabłyśnie? Decydują mieszkańcy

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu na najpiękniej oświetlone polskie miasto “Świeć się z Energą”. Zwycięzców etapu wojewódzkiego poznamy już 2 stycznia. Warto przypomnieć, że Legnica już pięciokrotnie zwyciężyła na poziomie wojewódzkim.

To 11. edycja zmagań organizowana przez Grupę Energa. Tegoroczny plebiscyt ruszył 11 grudnia na takich samych zasadach, jak w poprzednich latach. Internauci wybierają najpiękniej oświetlone miasto w kraju. Po zakończeniu 1. etapu każde z 16 województw będzie miało swojego reprezentanta, który otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD wart 10 tys. zł. Zwycięzcy zmierzą się również w ogólnopolskim finale.

– Zwyciężając w kraju, miasto wygra warte aż 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Głosując codziennie, każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną – zachęca Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Legnica już pięciokrotnie wygrywała etap dolnośląski. Czy podobnie będzie tym razem? Głosować można codziennie. Wystarczy wejść na stronę: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/dolnoslaskie/legnica/ i oddać głos na swoje miasto.

Terminy głosowania w Plebiscycie Miast:

I etap wojewódzki: 11.12.2019 – 2.01.2020
II etap ogólnopolski: 7.01.2020 – 15.01.2020

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..