LEGNICA. Wygrywają dzięki LSSE

IMG_3216Nawet bardzo znane warszawskie obiekty hotelowe pokonał legnicki Qubus, który znalazł się na trzecim miejscu rankingu najchętniej wybieranych obiektów biznesowych w Polsce. Wyniki corocznego raportu opublikował na początku lutego międzynarodowy portal rezerwacyjny hotel.info. Pod uwagę brana była ilość rezerwacji w 2013 roku.

W rankingu wzięły udział wszystkie hotele sklasyfikowane jako 2,3 i 4-gwiazdkowe. – Bardzo cieszymy się z tej nagrody. Jesteśmy bowiem największym hotelem biznesowym w sieci Qubus oraz jednym z największych centrów konferencyjnych na Dolnym Śląsku. Na legnickim rynku funkcjonujemy już dwanascie lat. Cieszy nas, że przez ten czas udało się nam przekonać do siebie gości i zbudować wysoką pozycję na rynku biznesowym w Polsce – mówi Wojciech Włodarczyk dyrektor Qubus Hotel Legnica.ranking hotel.info

Czterogwiazdkowy obiekt dysponuje 219 pokojami z 307 miejscami noclegowymi. Goście biznesowi stanowią tu aż 75 proc. wszystkich odwiedzających. Najczęściej są to cudzoziemcy przyjeżdżający do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej: Niemcy, Brytyjczycy, Włosi i Hiszpanie. Zdarzają się też turyści i biznesmeni z dalszych zakątków świata, np. z USA, Meksyku, RPA czy Japonii.

W samym tylko 2013 roku hotel zorganizował ponad 480 spotkań i konferencji dla firm. Największe spotkanie liczyło 380 osób, a największy bankiet dla 650 osób. W poprzednich latach obiekt realizował również bankiety na ponad 1000 osób.

 JOM/FOT. JOM&QUBUS

Dodaj komentarz