Rejestracja samochodu tylko do godz. 15

Fot. Pixabay

Legnicki magistrat przypomina, że w związku ze zmianami w programie Centralnej Ewidencji Pojazdów w najbliższy piątek wydział spraw obywatelskich będzie czynny krócej. Z podobnymi niedogodnościami powinni liczyć się mieszkańcy całej Polski. Pamiętać o tym muszą szczególnie kierowcy, którzy planują tego dnia np. zarejestrować auto.

Wydział spraw obywatelskich legnickiego Ratusza mieści się w murach Akademii Rycerskiej, na parterze (wejście od ul. Chojnowskiej). To tam swe kroki kierują zmotoryzowani legniczanie, którzy chcą dopełnić formalności, np. po kupnie samochodu. I to właśnie do nich skierowany jest komunikat, w którym urzędnicy zapowiadają zmianę godzin przyjmowania klientów jutro, 10 listopada.

– W związku z ogólnopolską akcją wdrażania zmian w programie Centralnej Ewidencji Pojazdów informujemy, że w piątek sprawy związane z rejestracją pojazdu załatwiane będą wyłącznie do godziny 15 – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Zmiany w ogólnopolskim systemie wprowadzą utrudnienia dla mieszkańców, którzy planują jutro odwiedzić urzędy w całym kraju.

Dodaj komentarz