LEGNICA. Na wagary do Ekonoma

IMG_5771Już po raz drugi w tym roku Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy organizuje tzw. dzień otwarty dla gimnazjalistów. Młodzież, zainteresowana kontynuowaniem nauki w Ekonomie, będzie miała okazję zapoznać się z jego specyfiką już jutro, w godz. 9-15.

W pierwszy dzień wiosny ZSE będzie prezentować swą ofertę na rok szkolny 2014/15. I tak klasa, realizująca program nauczania w zawodzie technik obsługi turystycznej, zaprasza do udziału w zabawach animacyjnych i karaoke. Zajęcia odbędą się w ramach projektu zawodoznawczego „Animator – człowiek z bajki”. Z kolei klasa hotelarska będzie prezentowała tajniki obsługi konsumenta oraz procedury meldowania gości w recepcji, a także sposób ich podejmowania w profesjonalnym pokoju hotelowym.

Natomiast uczniowie w zawodzie technik ekonomista opowiedzą o potędze pieniądza i jak uczyć się ekonomii na wesoło. Ponadto zapraszają do udziału w grze dydaktycznej „Zostać inwestorem”, której celem jest maksymalizacja szczęścia mierzona tzw. utylami w skali roku.

JOM

Dodaj komentarz