LEGNICA. Miedzianka walczy o baraże

miedz

Siódemka Miedź Legnica nie składa broni w walce o baraże. Podopieczni Piotra Będzikowskiego pokonali pewnie na własnym parkiecie Zagłębie Sosnowiec 40:26 (18:14) i mają tyle samo punktów, co drugi w tabeli KSSPR Końskie.

Zdecydowanym faworytem spotkania byli legniczanie, ale goście, szczególnie w pierwszej połowie wysoko zawiesili poprzeczkę. Do przerwy było 18:14. Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy w barwach których znakomite zawody rozgrywał Robert Szuszkiewicz – zdobywca 10 bramek dla swojej drużyny. Na dziesięć minut przed końcem na tablicy wyników było 30:20, a Miedzianka wygrała ostatecznie różnicą aż 14. bramek.

Siódemka Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 40:26 (18:14)

Siódemka Miedź: Buchcic, Mazur 1, K. Wyszogrodzki – J. Czuwara 5, Adamski 5, Wita 3, Wojkowski 3, Piwko 2, Antosik 2, Cegłowski 2, Szuszkiewicz 10, W. Czuwara 6, G. Wyszogrodzki 2 Siekaniec 1, Orzłowski.

Zagłębie: Wnuk, Nakwaski – Kalisz 2, Sieczka 2, Krzepkowski 1, Strużyna 3, Michalak 1, Fidyt 4, Opoka, Mentel 2, Kozłowski 6, Kulka 5.