LEGNICA. LKT utrzymuje wysoki poziom

lkt2

Znakomicie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do na XXVII Mistrzostwach Polski Seniorów. Legniczanie z Częstochowy przywieźli aż15 medali!

Tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw zdobył Maciek Żuk. Zawodnik LKT Legnica pewnie sięgnął po dwa złote medale. Pierwszy w konkurencji układów, drugi w walkach do 70 kg. Żuk w tym sezonie zdominował rywalizację w obu konkurencjach i we wszystkich krajowych turniejach okazał się bezkonkurencyjny.

Medale dla LKT Legnica wywalczyli: Maciek Żuk – złoty medal w walkach do 70 kg oraz złoty medal w układach formalnych, Wioletta Miśkiewicz – złoty medal w walkach pow. 75 kg, srebrny w testach siły oraz brązowy w układach formalnych, Przemysław Kurasiak – złoty medal w układach formalnych stopni uczniowskich, drużyna kobieca (w składzie: Kisiel, Dziopa, Kurek, Ewkowska, Miśkiewicz, Hawrylczak) – złoty medal w układach drużynowych i brązowy w walkach drużynowych, Karol Forgiel – srebrny medal w układach formalnych II Dan,Paweł Dąbrowski – brązowy medal w walkach do 63 kg oraz srebrny w układach formalnych,Bartek Górski – brązowy medal w walkach do 63 kg, Magdalena Kisiel – brązowy medal w walkach do 56 kg, Marcjan Pluta – brązowy medal w układach formalnych, drużyna męska (w składzie: Żuk, Dąbrowski, Pluta, Niechwiej, Forgiel, Mieszczakowski) – brązowy medal w układach drużynowych.

Dorobek 15 medali XXVIII Mistrzostw Polski Częstochowa 2014 to największa ilość medali wywalczona w Mistrzostwach Polski Seniorów przez reprezentantów LKT Legnica.

 

Dodaj komentarz