Legnica liderem – błyszczy najpiękniej

Dzięki dużemu zaangażowaniu mieszkańców i zwolenników świątecznych iluminacji, Legnica jest obecnie liderem dolnośląskiego etapu plebiscytu „Świeć się z Energą”. Etap wojewódzki kończy się już 2 stycznia.

Nadkaczawskie miasto jest liderem etapu dolnośląskiego w plebiscycie na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce. Internetowe głosowanie trwa do 2 stycznia. Zwycięzca w województwie otrzyma sprzęt AGD wart 10 tys. zł, z przeznaczeniem na cele charytatywne.

– Zwyciężając w kraju, miasto wygra warte aż 50 tys. zł wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Głosując codziennie, każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną – apeluje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Nadzieje nad Kaczawą są spore. I nic dziwnego! Legnica już pięciokrotnie wygrała etap dolnośląskim. Głosować można raz dziennie na stronie https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/dolnoslaskie/legnica.

Terminy głosowania w Plebiscycie Miast:

·         I etap wojewódzki: 11.12.2019 – 2.01.2020

·         II etap ogólnopolski: 7.01.2020 – 15.01.2020

Dodaj komentarz