Opublikowany: pt, Mar 4th, 2016

LEGNICA. Kolejne utrudnienia w ruchu przy ul. Jaworzyńskiej

Jaworzyńska - zamknięciePrace związane z kolejnymi etapami remontu ulicy Jaworzyńskiej powodują znaczące utrudnienia w ruchu drogowym w mieście. Od soboty (5 marca) do 10 kwietnia droga zostanie częściowo zamknięta na odcinku od ul. Wilczej do Handlowej.

– Nie dotyczy to komunikacji zbiorowej i mieszkańców tego rejonu oraz klientów działających tam firm – zaznacza Zygmunt Mułek z Urzędu Miasta w Legnicy.

Zamknięcie tej części ul. Jaworzyńskiej spowodowane jest względami bezpieczeństwa, na co główny wykonawca – firma Skanska, stawia teraz szczególny nacisk. Tym bardziej z uwagi na poważny wypadek na budowie, podczas którego niedawno ucierpiał jeden z robotników.

– Deszczowa pogoda, a także zalewanie drogi wodami spływającymi z pól powoduje, że jazda nią jest niebezpieczna – wyjaśnia Mariusz Szczepaniak, kierownik budowy Skanska. – Dlatego prosimy kierowców i pieszych o czasowe niekorzystanie z tego odcinka ul. Jaworzyńskiej. Jednocześnie przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Na czas zamknięcia części Jaworzyńskiej obowiązują objazdy ulicami Grabskiego, Złotoryjską oraz Zachodnią (obwodnicą).

źródło: UM Legnica

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..