Kwiatki dla lubinianek (FOTO)

Delegacja MKS Zagłębie Lubin: bramkarz Jakub Skrzyniarz i klubowa maskotka Krecik wraz z jednym sponsorów klubu, Tomaszem Górzyńskim wręczyli dziś kwiaty mieszkankom Lubina z okazji Dnia Kobiet. Punktem kulminacyjnym była wizyta na treningu piłkarek ręcznych Metraco Zagłębia Lubin – To bardzo miła niespodzianka. Dziękujemy za życzenia i kwiaty, które jak każda kobieta bardzo lubimy – mówi Bożena Karkut, trener lubińskich szczypiornistek.

Wręczanie kwiatów lubiniankom stało się już tradycją. Co roku przedstawiciele męskiej drużyny Zagłębia Lubin pamiętają o święcie kobiet – Wszystkim paniom z okazji ich święta życzymy dużo radości i uśmiechu, pogody ducha nie tylko w ten wyjątkowy dzień, ale także w pozostałe dni w roku. Z przyjemnością uczestniczę w dzisiejszej akcji, bo miło widzieć uśmiech na twarzy kobiet, kiedy wręczamy im kwiaty i składamy życzenia – mówi Jakub Skrzyniarz, bramkarz Zagłębia Lubin.

Dziś przedstawicielom miedziowego klubu towarzyszył jeden ze sponsorów Tomasz Górzyński – Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w akcji z okazji Dnia Kobiet. I rozdać tulipany mieszkankom Lubina, a także naszym szczypiornistkom. Nie ma lepszego widoku niż uśmiech na twarzach kobiet – mówi Tomasz Górzyński.

Oprócz kwiatów i życzeń panie otrzymały też zaproszenie na sobotni mecz (godz. 15:30, hala RCS), w którym Zagłębie Lubin zagra z Wybrzeżem Gdańsk. Będzie to wyjątkowe spotkanie, gdyż podczas 26. serii PGNiG Superligi kluby wspierać będą Fundację Rak’n’Roll – Wygraj Życie, która od 9 lat zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej. Przełamuje tabu związane z podejściem do raka, zaraża pozytywną energią oraz tworzy programy, które są odpowiedzią na potrzeby chorych i ich bliskich. Podczas meczów w halach będą rozdawane ulotki informacyjne i naklejki.

Dodaj komentarz

*

code