KUNICE. Moroch nowym trenerem Mewy?

IMG_3819

W aktualnie ostatnim zespole klasy okręgowej – Mewie Kunice po zakończeniu sezonu ponownie dojdzie do zmiany na stanowisku trenera. Wszystko wskazuje na to, że drużynę w rozgrywkach A-klasy poprowadzi były trener rezerw Miedzi Legnica – Władysław Moroch.

Mewa Kunice od początku sezonu prowadził Piotr Uss, który jednak nie miał do tego uprawnień. Aktualnie drużyną dowodzi tymczasowo duet trenerski Piotr Halkowicz i Marcin Piasecki. Od nowego sezonu ma się to jednak zmienić.

– Nie będę ukrywał, że rozmawiamy z panem Morochem, który najprawdopodobniej poprowadzi nasz zespół w sezonie 2014/2015. Myślę, że pan Moroch będzie w stanie poukładać zespół i liczymy, że pod jego wodzą zawodnicy powrócą do klasy okręgowej, bo myślę że tam jest nasze miejsce – mówi Leszek Mielniczuk, prezes Mewy Kunice.

Rezerwy legnickiego klubu pod wodzą Władysława Morocha występowały w rundzie jesiennej obecnego sezonu w IV lidze. Zespół prowadzony przez doświadczonego trenera spisywał się bardzo dobrze i na półmetku ligi zajmował drugie miejsce w ligowej tabeli. W styczniu 2014 roku doszło jednak do zmiany trenera, a nowym szkoleniowcem został Mirosław Drączkowski. W środowisku piłkarskim dużo mówiło się o tym, że duży wpływ na jego zatrudnienie miała znajomość z dyrektorem Akademii Miedzi – Januszem Kudybą.

Dodaj komentarz