Opublikowany: pt, Cze 7th, 2019

Kuchnie na kołach karmią lubinian – rozpoczął się Food Truck Show

Można skosztować między innymi belgijskich frytek, kuchni żydowskiej czy meksykańskiego jedzenia – w lubińskim rynku dziś rozpoczął się Festiwal Food Trucków, który potrwa aż trzy dni, do niedzieli włącznie.

– W ubiegłym roku ta impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Kilka tysięcy osób przewinęło się wtedy przez nasz rynek. Dlatego organizujemy to wydarzenie również i w tym roku – mówi Marcelina Falkiewicz, rzecznik prezydenta Lubina.

W rynku stanęło kilkanaście food trucków. Dziś, 7 czerwca, będą czynne do godziny 21. W sobotę zaś kuchnie na kołach będą karmić lubinian od godziny 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.

– Warto dodać, że w sobotę, w związku z imprezą na uruchomienie kolei, część food trucków przeniesie się na teren stacji kolejowej – przypomina Marcelina Falkiewicz.

8 czerwca odbędzie się tam niezwykły koncert. Na scenie postawionej przy torach oraz w pociągu wystąpią: Sarsa, 180-osobowa orkiestra pod batutą Mariusza Dziubka, mażoretki, tancerze, akrobaci oraz zwycięzca „The voice of Poland” Marcin Sójka. Początek koncertu o godzinie 19. Więcej na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..