Opublikowany: wt, Paź 22nd, 2019

Kryminalna kumulacja (FOTO, WIDEO)

Pijany, pod wpływem środków odurzających, kradzionym autem na zamkniętej dla ruchu pojazdów ulicy spowodował kolizję. 26-letni jaworzanin stanie przed sądem i usłyszy zarzuty.

W niedzielę ok. godz. 18:40 dyżurny Jaworskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji na ul. Chrobrego. Osobowy seat uderzył w kamienicę na zamkniętej dla ruchu pojazdów ulicy. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce odkryli jeszcze kilka wykroczeń. Okazało się, że auto figurowało na liście pojazdów zaginionych.

Kierujący jaworzanin był nie tylko pod wpływem alkoholu, ale też zażywał wcześniej środki odurzające. Ponadto na ul. Chrobrego obowiązuje zakaz ruchu pojazdów w obu kierunkach za wyjątkiem pojazdów zaopatrzenia wykonujących swoje czynności. Z ustaleń wynika, że kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku. W zdarzeniu, oprócz kierującego nikt nie odniósł obrażeń. Za wszystkie popełnione czyny 26-latek odpowie przed sądem.

Materiał TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..