Opublikowany: sob, Sty 19th, 2019

Krasnoludki balowały [FOTO, WIDEO]

W jaworskim Przedszkolu Publicznym nr 2 Akademia Krasnoludków odbył się bal karnawałowy pod nazwą Cztery Pory Roku. W rolę wodzireja wcieliły się panie: wiosna, lato jesień i zima. Energii do zabawy dodawały balowiczom słodkie wypieki, owoce i smakowita pizza. Była też okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia, nie tylko telefonem.

Dyrektor Krystyna Korybska podkreśla, że karnawałowe bale to wieloletnia tradycja w tej placówce. Chętnych jest tak dużo, że wydarzenie po raz kolejny odbywa się gościnnie w Europejskim Centrum Euroregionu Nysa.

Jak na prawdziwy bal przystało, obowiązkowe były przebrania. Wśród chłopców najczęściej widzieliśmy policjantów i supermanów. Dziewczynki zamieniły się w magiczne rusałki, aniołki i księżniczki. Organizatorzy zaprosili profesjonalnego fotografa, który również wykonał każdemu uczestnikowi pamiątkowe zdjęcie. Dzieci doskonale spisały się w licznych konkursach, w których brali udział także rodzice. Jednak najgłośniejsze brawa otrzymały wychowawczynie, którey specjalnie na ten bal przygotowały taniec motyli.

 

fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..