Opublikowany: śr, Maj 15th, 2019

Krainę Wygasłych Wulkanów odwiedź za darmo

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” organizuje kolejny wyjazd integracyjno-studyjny pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów”. Tym razem uczestnicy odwiedzą Bolków i Radzimowice. Wyjazd jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. 

Wyjazd odbędzie się w czwartek 23 maja. Mogą w nim wziąć udział mieszkańcy gminy i miasta Złotoryja. – Pierwszeństwo mają te osoby, które wzięły udział w spotkaniu „Bądźmy aktywni” w Prusicach 26 lutego. Wcześniej należy wypełnić i przesłać do nas odpowiedni formularz. Osoby, które nie były na tych spotkaniach, a prześlą formularz zostaną wpisane na listę rezerwową – informuje Marta Cieślak ze Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Z bezpłatnego wyjazdu mogą skorzystać osoby, które ukończyły 60 lat oraz osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim (nie wymagające opiekuna).

– Wyjazd jest całodzienny i bezpłatny. Zapewniamy przejazd busem w obie strony. Ilość miejsc ograniczona. Wkrótce prześlemy uczestnikom dokładny program wyjazdu z godzinami przejazdu busa – dodaje Marta Cieślak.

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod nr tel. 768728718 lub 609 538 810.

Wyjazd współfinansowany z środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie  M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” , w ramach realizacji Operacji własnej nr 2/2018/OW p.n. „Kaczawska Inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..