Opublikowany: sob, Maj 4th, 2019

Kot z domu, a myszy…

Znakomitą komedię sytuacyjną w wykonaniu aktorów Teatru Capitol z Warszawy będzie można obejrzeć w czerwcu w lubińskim Centrum Kultury Muza. Sprzedaż biletów rusza od najbliższego poniedziałku.

Spektakl „Kiedy kota nie ma…” to dwie godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? Odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące. Widzowie poznają je 11 czerwca o godzinie 19. Przedstawienie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury Muza. A na scenie pojawią się między innymi Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Piotr Cyrwus i Piotr Zelt.

Bilety na spektakl kosztują 99 zł. Będzie je można kupić w kasie Muzy od 6 maja. Ponadto wejściówki można nabyć przez internet: www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.teatrcapitol.pl/wyjazdy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..