Opublikowany: wt, Lis 12th, 2019

Kolizyjne południe w Lubinie. Dwie osoby trafiły do szpitala (FOTO)

Od ponad godziny nie wjedziemy na ul. Sikorskiego. Drogę z obu stron blokują policyjne radiowozy. To za sprawą kolizji, do jakiej doszło tam około południa. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. To nie jedyna stłuczka dzisiejszego dnia.

– 32-letni kierowca osobowego audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w osobowego fiata, którym kierowała 70-letnia kobieta. Mężczyzna trafił do szpitala na badania i już z nich wrócił. Kierująca fiatem także została zabrana do szpitala. Na razie nie wiemy jeszcze, czy coś poważnego jej się stało – informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

W związku z kolizją ul. Sikorskiego jest całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów. Nie wiadomo, jak długo potrwają jeszcze utrudnienia. 766w, 300w, 696w, 1068w, 630w, 272w, 1200w” alt=”” width=”696″ height=”464″ />Do stłuczki, na szczęście niegroźnej w skutkach, doszło również na ul. Paderewskiego, niedaleko hipermarketu Tesco. W zdarzeniu tym brały udział dwa samochody osobowe: audi i volkswagen.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..