Opublikowany: pon, Cze 3rd, 2019

Kolizja na wąskiej krzyżówce (FOTO)

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na wąskiej krzyżówce pomiędzy Lubiechową a Sokołowcem. Na szczęście nikt z jej uczestników nie doznał poważnych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotoryi, ochotnicy z Sokołowca, pobliskiej Świerzawy oraz patrol policji.

Po dojeździe okazało się, że w kolizji brały udział dwa samochody osobowe. Jeden z nich znajdował się w przydrożnym rowie, a drugi na poboczu jezdni.

Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wspólnie z zespołem pogotowia ratunkowego udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym kierowcom. W celach bezpieczeństwa odłączono również akumulatory w rozbitych samochodach oraz usunięto z drogi pozostałości po kolizji.

Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przebadane na miejscu i nie wymagały hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia wyjaśniała złotoryjska policja.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..