Opublikowany: śr, Wrz 2nd, 2020

Kolizja czterech pojazdów na DK3 (FOTO, WIDEO)

Cztery pojazdy zostały uszkodzone wyniku kolizji na 437 kilometrze DK3. Trasa Bolków – Jelenia Góra przez kilkadziesiąt minut była we wtorek zablokowana. Zderzyły się trzy auta osobowe i pojazd dostawczy.

Łuk drogi na wysokości Jeżowa za Bolkowem jest jaworskim strażakom doskonale znany. Często, szczególnie po obfitych opadach nawierzchnia jest tam bardzo śliska i dochodzi do stłuczek. Funkcjonariusze na sprawców nakładają mandaty za „niedostosowanie prędkości do warunków jazdy”, drogowcy sypią sorbent i bezradnie rozkładają ręce. O niespodziance na drodze przekonał się wczoraj kierujący renault, który wpadł w poślizg i stanął w poprzek drogi. Najechało na niego dostawcze iveco, a na stłuczkę „załapało” się jeszcze dwóch innych kierujących. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Mocno zniszczone zostało renault, które dalszą podróż kontynuowało na lawecie. Przez ponad godzinę droga była zablokowana w obu kierunkach. Tym razem drogowcy sorbentu nie żałowali i zabezpieczyli odcinek o długości kilkunastu metrów. Do pracy dołączyli się strażacy z Jawora i Starych Rochowic. Sprawcę zdarzenia – kierującego renault ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..