Kolejny wyjazd szczypiornistów

Trzeci mecz wyjazdowy z rzędu czeka piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin. Po wizytach w Szczecinie i Tarnowie tym razem szczypiorniści zagrają w Puławach. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 17:00.

Azoty plasują się na trzecim miejscu w tabeli z kompletem pięciu zwycięstw w pięciu meczach. Tak, puławianie rozegrali dopiero pięć spotkań o ligowe punkty, o cztery mniej od Miedziowych. Wszystko to spowodowane jest zawirowaniami w terminarzu, w związku z epidemią COVID-19. Dość wspomnieć, że Azoty z Zagłębiem miały mierzyć się już dwukrotnie, a pierwotny termin tego meczu to początek października.

Puławianie do gry powrócili po pięciotygodniowej przerwie, co nie przeszkodziło im pewnie pokonać u siebie Stal Mielec 35:21. Azoty od początku sezonu kroczą do zwycięstwa do zwycięstwa i pewnie zmierzają do stanięcia na podium na koniec sezonu.

Azoty będą faworytem spotkania, jednak Miedziowi do Puław nie jadą na pożarcie. Zagłębie dwa ostatnie wyjazdy zakończyło dwoma zwycięstwami – 32:30 w Szczecinie z Pogonią i 26:24 w Tarnowie z Grupą-Azoty. Tym razem podopieczni Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa zagrają z rywalem z dużo wyższej półki.

Transmisja: https://emocje.tv/live/535/azoty-pulawy-zaglebie-lubin

Dodaj komentarz

*

code