Opublikowany: pon, Gru 23rd, 2019

Kolejny efekt LBO na osiedlu Kopernika

Mieszkańcy bloków w rejonie ulic Heweliusza, Galileusza i al. Piłsudskiego mogą już korzystać z nowego chodnika, wewnętrznej drogi z betonowej kostki i miejsc postojowych. Wszystko dzięki realizacji kolejnego projektu w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Przebudowa chodnika oraz drogi wewnętrzej, ale i tamtejszego parkingu, już się zakończyła. Zadanie wykonane w ramach tegorocznej edycji LBO docenią w szczególności mieszkańcy Galileusza, ale również Heweliusza, w pobliżu pawilonu handlowego.

Na liście prac znalazły się, m.in. przebudowa i budowa chodnika, na odcinku od ul. Heweliusza do pawilonów handlowych przy al. Piłsudskiego 46-54, oraz kładki dla pieszych nad al. Piłsudskiego. Powstała tam jezdnia z betonowej kostki. Zbudowano również miejsca postojowe z ażurowych płyt betonowych dla samochodów osobowych i zainstalowano oświetlenie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..