Opublikowany: śr, Paź 14th, 2020

Kolejne szkoły zamknięte (WIDEO)

Kolejne legnickie szkoły przechodzą na kwarantannę. Sanepid nie ukrywa, że jeśli tak dalej pójdzie to wszystkie szkoły będą musiały przejść na zdalne nauczanie. Nauczyciele uważają, że to nie jest rozwiązanie i apelują o wsparcie oraz ograniczenie podstawy programowej w szkołach.

Koronawirus zaatakował kolejne legnickie szkoły. Na zdalne nauczanie przechodzą uczniowie z siedmiu oddziałów Zespołu Szkół Muzycznych, uczniowie V i II liceum Ogólnokształcącego. A na poprawę wcale się nie zanosi. Nauczyciele przyznają, że zdalne nauczanie nie jest rozwiązaniem. Zdają sobie jednak sprawę, że obecnie nie ma innego, lepszego rozwiązania tej sytuacji. Wiceprezes legnickiego oddziału Polskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego przyznaje, że kadry brakuje, a ta, która jest to osoby w wieku największego ryzyka zachorowania. Dlatego spora część z nich zdecydowała się nie wracać do pracy od pierwszego września.

Więcej w materiale filmowym.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..