Kobiecy weekend – wciąż można się zapisać

Na część zajęć wciąż są wolne miejsca i można się zapisać – już w połowie marca w lubińskiej Muzie odbędzie się Wiosna Kobiet. Tradycyjnie, panie mogą wybierać spośród wielu różnych warsztatów i spotkań.

Wiosna Kobiet wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych Lubina. Zawsze odbywa się wiosną, w okolicach Dnia Kobiet. To czas, który lubinianki mogą poświecić tylko sobie.

W tym roku impreza odbędzie się 17 i 18 marca. Zapisy ruszyły już jakiś czas temu, a na niektóre z zajęć wolne miejsca szybko się skończyły. Nie można się już zgłosić na przykład na yogę twarzy, indywidualne masaże, ani na zajęcia chemiczne dla rodziców z dziećmi.

Wciąż jednak można jeszcze skorzystać między innymi z zajęć hipnoterapii, treningu dna miednicy, dowiedzieć się, jak osiągnąć flow w pracy czy być fit na wiosnę. Wolne miejsca zostały również na warsztatach tworzenia zabawek dla kotów. Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć TUTAJ.

– Będzie można się zrelaksować, pośmiać, ale i wiele nauczyć. Zachęcamy wszystkie panie do udziału w Wiośnie Kobiet. To czas tylko dla nas – mówi Krystyna Huzarewicz z Centrum Kultury Muza w Lubinie. – Głównym celem Wiosny Kobiet jest otwarcie pań na nowe wyzwania, doskonalenie samorozwoju i edukacja prozdrowotna. Chciałybyśmy pomóc kobietom być szczęśliwą i zrealizowaną na wielu płaszczyznach – dodaje.

Ale Wiosna Kobiet to nie tylko nauka, warsztaty, zajęcia, ale i dobra zabawa, koncerty, przedstawienia. Imprezy towarzyszące to m.in. babski wieczór, który, jak zapowiadają w Muzie – w tym roku będzie magiczny. Bilety na to wydarzenie rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

17 i 18 marca w głównym holu Muzy odbędzie się także kiermasz różności. – Zostaną rozstawione stoiska handlowe, na których znajdziemy m.in. kosmetyki i preparaty do pielęgnacji. Będzie można nabyć kosmetyki własnego wyboru, podyskutować czy załapać się na darmowy zabieg – wylicza Krystyna Huzarewicz.

Zapisać się na poszczególne wydarzenia w ramach Wiosny Kobiet można mailem, telefonicznie lub osobiście. Szczegółowe informacje i program można znaleźć na www.ckmuza.eu.

.

Dodaj komentarz

*

code