Opublikowany: sob, Maj 2nd, 2020

Kierowcę BMW zdradziły powiększone źrenice

Do trzech lat więzienia grozi 42-letniemu kierowcy bmw, którego do rutynowej kontroli zatrzymali funkcjonariusze miejscowej drogówki. Uwagę mundurowych przykuły powiększone źrenice u mężczyzny…

Do zatrzymania doszło na ulicy Ścinawskiej w Legnicy. Funkcjonariusze podczas kontroli dokumentów 42-latka, zwrócili uwagę, na jego powiększone źrenice.

– Mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków, przeprowadzili badanie narkotestem. Już po chwili test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał, że kierowca jest pod wpływem środków z grupy amfetamina/metamfetamina. W trakcie przeszukania 42-latka oraz jego pojazdu policjanci znaleźli też środki odurzające w postaci metamfetaminy – informuje młodszy aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Legnicy.

Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

– Przypominamy, że w świetle obowiązującego prawa za posiadanie narkotyków, grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na dwa lata – dodaje rzeczniczka legnickiej policji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..