Opublikowany: wt, Maj 26th, 2020

Kierowca pod wpływem, a pasażer z metamfetaminą

Jednemu grozi do trzech, a drugiemu do dwóch lat więzienia. Mowa o 22-letnim kierowcy opla corsy i pasażerze tego pojazdu. Pierwszy z nich prowadził pod wpływem narkotyków, a drugi je miał…

Fot. ilustracyjne

Mężczyźni wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z chojnowskiego komisariatu policji.

– Po przebadaniu narkotestem 22-letniego kierowc , okazało się, że jest on pod wpływem środków odurzających – amfetaminy. Ponadto mężczyzna jechał z pasażerem, u którego policjanci znaleźli kilka zawiniątek z folii aluminiowej. W środku znajdowała się biała, krystaliczna substancja. Po przebadaniu jej testerem narkotykowym wyszło na jaw, że jest to metamfetamina – informuje młodszy aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, natomiast za za kierowanie pojazdem pod ich wpływem nawet do lat dwóch.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..