Opublikowany: czw, Maj 23rd, 2019

Kierował autem mimo zakazu i pod wpływem narkotyków

Jaworscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejną nieodpowiedzialną osobę. Tym razem w ręce stróżów prawa wpadł 40-letni mieszkaniec Bogatyni, który nie dość, że prowadził samochód pomimo sądowego zakazu, to jeszcze będąc pod wpływem środków odurzających. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Patrolujący autostradę A4 funkcjonariusze jaworskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Za kierownicą pojazdu siedział mężczyzna, który bardzo zdenerwowany zaistniałą sytuacją. Funkcjonariusze szybko ustalili jaki był tego powód.

– Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że zatrzymany to 40-letni mieszkaniec Bogatyni, którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Nie był to jednak koniec jego problemów. Przeprowadzone testerem badanie wykazało, że jest pod wpływem środków odurzających – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Zatrzymany 40-latek usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..