KGHM. Firmowy portal dla załogi

WALNE_KGHMW lipcu ruszył extranet – portal firmowy dostępny dla pracowników KGHM poza firmą. Usprawnienie jest przede wszystkim ukłonem w stronę tych, którzy na co dzień nie mają dostępu do służbowych komputerów. 

Marek Bestrzyński, dyrektor naczelny centrali: – Extranet ułatwia dostęp do informacji pracownikom przebywającym poza firmą. Co ważne – umożliwia korzystanie z zasobów informacyjnych tych, którzy na co dzień nie pracują w biurach. Mogą oni pozyskiwać najnowsze informacje o firmie, siedząc przy swoich komputerach w domu. Portal ma służyć lepszej wymianie wiedzy i informacji między pracownikami, ale jest także praktycznym narzędziem. Każdy z pracowników ma dostęp do wiadomości z grupy KGHM, komunikatów lokalnych z wydziałów, ofert pracy czy druków kadrowych.

– To duże ułatwienie – ocenia Łukasz Bednarz z ZG Polkowice-Sieroszowice. – Na portalu możemy znaleźć wiele przydatnych dokumentów, po które trzeba było iść do planistek. Są to, na przykład, wnioski o urlop ojcowski, dokumenty dotyczące spraw socjalnych, oświadczenia o dochodach, urlopy na żądanie. Teraz nie muszę jechać specjalnie do pracy, by załatwić te sprawy, tylko korzystam z extranetu, drukuję sobie formularz, wypełniam i dostarczam do kadr.

Na razie dostęp do extranetu mają pracownicy spółki KGHM, ale w kolejnym etapie dołączą do nich pracownicy spółek grupy kapitałowej.

UR/ŹRÓDŁO: KGHM

      1. Do extranetu można wejść wpisując adres: extranet.kghm.com – pierwsza wizyta wymaga utworzenia konta użytkownika za pomocą cyfrowego identyfikatora osobowego, prywatnego lub służbowego adresu e-mail oraz kodu PUK (znajduje się na fiszkach z wypłatą).

Dodaj komentarz

*

code