KARTA WALK KSW 58 PEŁNA

Federacja KSW Zaprasza przed telewizory. Już 30 stycznia dzięki usłudze PPV będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne starcia świetnych zawodników.

Ostatnią oficjalnie podaną walką, którą będziemy mieli okazję zobaczyć na gali jest walka Michała Andryszaka z Guto Inocente. Zawodnik ciekawy i potrafiący dać widzom wiele emocji. Będzie to jedna z trzech najciekawszych walk podczas KSW 58. Michał znany jest z niebezpiecznego stylu, który najczęściej prowadzi do wygranych. W pojedynkach KSW Andryszak wygrywał jeszcze z Pawłem Słowińskim i Michałem Kitą. Ten ostatni zrewanżował się za porażkę z KSW 39 na gali KSW 54 w minionym roku. Potrafi straszyć w klatce i jednym kopnięciem wygrać starcie. Młody zawodnik, który ma duże szanse na świetlaną przyszłość w wadze ciężkiej, ponieważ federacja nie posiada ogrom fighterów w tej kategorii.

Guto Inocente to weteran takich organizacji jak UFC, Strikeforce i kickbokserskiej Glory. W walce z Andryszakiem Brazylijczyk zadebiutuje w federacji KSW W zeszłym roku był piątym w rankingu kickboxerem wagi ciężkiej według Combat Press. Od października 2016 roku nieprzerwanie zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce wagi ciężkiej, krótko spadając z rankingu w styczniu 2017 r.

Podczas KSW 58 odbędzie się jeden pojedynek mistrzowski. W nim Salhdine Parnasse przystąpi do obrony tytułu w wadze piórkowej, mierząc się z Danielem Torresem. Ciekawie zapowiadają się też pojedynki Szamila Musajewa z Urosem Jurisiciem czy Michała Michalskiego z Aleksandrem Rakasem.

Dodaj komentarz