Opublikowany: czw, Maj 16th, 2019

Karkut: Szykują się wielkie emocje

W finale PGNiG Pucharu Polski piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się w sobotę w Gnieźnie z Pogonią Szczecin – Szykują się wielkie emocje – mówi Bożena Karkut, szkoleniowiec Miedziowych.

Nie tak dawno w spotkaniu ligowym Miedziowe pokonały na własnym parkiecie szczecinianki dość pewnie. Tym razem szykują się zupełnie inne zawody – Oczywiście, że to będzie zupełnie inny mecz. Twierdzę, że nawet po tamtym spotkaniu, gdybyśmy od razu grali znów ze sobą byłoby to zupełnie inne zawody. Najważniejsze, że to będzie jeden mecz, już finałowy, który zadecyduje o końcowym triumfie w tych rozgrywkach. Droga do tego finału była różna dla oby klubów. My pokonałyśmy między innymi Lublin i pokonałyśmy go w pięknym stylu, wyrzucając ich z tego finału. Natomiast dla Szczecina jest to w tej chwili jedyne trofeum do zdobycia, więc pewnie i motywacja jest tam wielka. Jedno jest pewne – w hali w Gnieźnie szykują się wielkie sportowe emocje – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..