Opublikowany: czw, Maj 30th, 2019

Karkut: Mam nadzieję, że będzie biało-czerwono

Trener Metraco Zagłębia Lubin była gościem w Programie Gość Dnia w TV Regionalna.pl. Bożena Karkut podsumowała udany dla swojej drużyny sezon, a także zapraszała na mecz eliminacji Mistrzostw Świata Polska – Serbia, który odbędzie się 6 czerwca o godzinie 19:00 w hali regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

– Bardzo się cieszę, że taki mecz będą mogli obejrzeć lubińscy kibice, a także lubińska młodzież, która pasjonuje się piłką ręczną. Mam nadzieję, że będzie pełna hala i będzie biało-czerwono, tak aby dziewczyny czuły wsparcie kibiców. Będzie to bardzo ważny mecz dla reprezentacji Polski, które chce pozostać w tej europejskiej czołówce – mówi Bożena Karkut.

Kibice będą mogli zobaczyć starcie Polski z niezwykle silną drużyną Serbii – To rywal klasowy, z charakterem, rywal o bardzo agresywnej obronie i bardzo dobrych warunkach fizycznych. Nasza reprezentacja będzie musiała wznieść się na wyżyny i zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie bardzo serdecznie – dodaje szkoleniowiec wicemistrzyń Polski i zdobywczyń Pucharu Polski.

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..